Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !

   STRONA GŁÓWNA | LOGOWANIE | FORUM DYSKUSYJNE | OGŁOSZENIA TOWARZYSKIE | POMOC | KONTAKT

PYT: W dniu wczorajszym wyslalem oplate i nie wiem jak dostac sie do pelnej wersji ?

ODP: Kiedy oplata wplynie na nasze konto otrzymasz informacje mailem ze twoje konto jest juz aktywne. Wtedy wystarczy ze podasz dane ktore wczesiej wprowadziles podczas rejestracji aby otrzymac dostep do pelnej wersji.

PYT: Na jaki adres mam wysłać materiały.

ODP: Proszę się zarejestrować a następnie zalogować do systemu, po tej operacji zostanie wyświetlona stosowna informacja.

PYT: Mam pytanie dotyczące opłaty (49zł) za korzystanie z serwisu, czy opłata jest wnoszona za jakiś konkretny okres (nie znalazłem takiej informacji).

ODP: Oplata aktywuje Twoje konto na 3 miesiące.

PYT: Zarejestrowalem sie kiedys a teraz nie pamietam hasla - czy moge je odzyskac ?

ODP: Prosze ponownie wypelnic formularz rejestracyjny. Jezeli system stwierdzi iz twoj adres mailowy jest juz zarejestrowany zaproponuje Ci wyslanie hasla. Zagubione haslo otrzymasz na swoj adres e-mai.

PYT: Wysłałem zdjęcie a nie otrzymałem dostępu do pełnej wersji ?

ODP: Aby otrzymac dostęp do pełnej wersji bez wnoszenia opłaty należy wysłać co najmniej 5 zdjęć o tematyce erotycznej zgodnych ze specyfikacją poniżej. Oczywiście materały nie powinny wzbudzać naszych podejżeń co do oryginalności i pochodzenia. O przydzieleniu dostępu decyduje administrator i jego decyzja nie podlega dyskusji.

- minimalna ilość wysłanych zdjęć wynosi 5 szt. z tej samej sesji
- wszystkie wysłane przez Ciebie zdjęcia powinny być zgodne z tematyką tego serwisu
- wysyłane zdjęcia muszą być wyłącznie Twoją własnością
- minimalny rozmiar pojedynczego pliku to 640x480 pikseli
- jakość nadesłanych materiałów musi być na dobrym poziomie nadającym się do publikacji
- nadsyłane pliki powinny być w formacie jpg
- prosze o nadsyłanie zdjęc pań lub par
- tresc maila zostanie użyta jako opis nadesłanego materiału

PYT: Czemu na waszych stronach mozna płacić tylko kartą i przelewem a nie sms'em i dialerem ?

ODP: Od początku postanowiliśmy aby wszystko w naszym serwisie było jasne, niestety systemy dialerowe stworzone są wręcz do wszelakiego rodzaju oszustw a płatności sms głównie zasilaja konta operatorów gsm i pośredników -> przy pobieraniu wpłaty od użytkownika w wysokości 12 zł (sms na numer 79xx) do nas dociera zaledwie 2 zł wiec wykupując usługę sms'em za 12 zł musiał byś otrzymać dostęp co najwyzej na cały dzień a w przypadku wpłaty na nasze konto lub zapłaty kartą za 49 zł masz dostęp na 90 dni wiec jest to bardziej opłacelne dla użytkowników oraz dla serwisu.

PYT: Po poprawnym zalogowaniu się w systemie i przejściu na kolejną stronę w serwisie otrzymuję komunikat iż nie jestem zalogowany ???

ODP: Aby system mógł utrzymać informacje o poprawnej autoryzacji należy w przeglądarce Internet Explorer w menu NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka ZABEZPIECZENIA pole POZIOM ZABEZPIECZEŃ DLA TEJ STREFY (Internet) -> proszę ustawić poziom zabezpieczeń ŚREDNI (tak jak to jest ustawione podczas instalacji systemu) lub ŚREDNIO-NISKI. Dodatkowo proszę usunąć pliki tymczasowe przeglądarki Internet Explorer -> NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka OGÓLNE pole TYMCZASOWE PLIKI INTERNETOWE przycisk USUŃ.

UWAGA !!! Po poprawnej autoryzacji masz dostęp do wszystkich opcji - jeżeli pozostaniesz bezczynny przez 15 minut będziesz musiał ponownie się zalogować. Po zakończeniu pracy z serwisem polecamy zamknąć wszystkie okna przeglądarki internetowej aby w ten sposób permanentnie wylogować się z systemu.


 

katalog stron oprogramowanie sklepu internetowego darmowe toplisty darmowe aliasy katalog stron i sklepów internetowych
usuń dane z systemu